Artikelcode (SKU): 896134 SKU leverancier: CSB1805000
Specificaties
Artikelcode (SKU) 896134
EAN 5420022769559
SKU leverancier CSB1805000
Merk CARAT
Diameter 180 MM
Asgat 30.00 MM
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 13 MM