Artikelcode (SKU): 896135 SKU leverancier: CSB2305000
Specificaties
Artikelcode (SKU) 896135
EAN 5420022769597
SKU leverancier CSB2305000
Merk CARAT
Diameter 230 MM
Asgat 30.00 MM
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 13 MM