Artikelcode (SKU): 896137 SKU leverancier: CSB3003000
Specificaties
Artikelcode (SKU) 896137
EAN 5420022769566
SKU leverancier CSB3003000
Merk CARAT
Diameter 300 MM
Asgat 22.23 MM
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 13 MM