Artikelcode (SKU): 896138 SKU leverancier: CSB3004000
Specificaties
Artikelcode (SKU) 896138
EAN 5420022770210
SKU leverancier CSB3004000
Merk CARAT
Diameter 300 MM
Asgat 25.40 MM
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 13 MM