Artikelcode (SKU): 132488 SKU leverancier: CSMP115300
Specificaties
Artikelcode (SKU) 132488
EAN 8714452079218
SKU leverancier CSMP115300
Merk CARAT
Diameter 115 MM
Asgat 22.23 MM
Segmenthoogte 10 MM