Artikelcode (SKU): 132489 SKU leverancier: CSMP125300
Specificaties
Artikelcode (SKU) 132489
EAN 8714452079393
SKU leverancier CSMP125300
Merk CARAT
Diameter 125 MM
Asgat 22.23 MM
Segmenthoogte 10 MM