Artikelcode (SKU): 162166 SKU leverancier: CSMP150300
Specificaties
Artikelcode (SKU) 162166
EAN 8714452079409
SKU leverancier CSMP150300
Merk CARAT
Diameter 150 MM
Asgat 22.23 MM
Segmenthoogte 10 MM