Artikelcode (SKU): 586732 SKU leverancier: CSMP150400
Specificaties
Artikelcode (SKU) 586732
EAN 8714452079539
SKU leverancier CSMP150400
Merk CARAT
Diameter 150 MM
Asgat 25.4 MM
Segmenthoogte 10 MM