Artikelcode (SKU): 586733 SKU leverancier: CSMP180400
Specificaties
Artikelcode (SKU) 586733
EAN 8714452079515
SKU leverancier CSMP180400
Merk CARAT
Diameter 180 MM
Asgat 25.4 MM
Segmenthoogte 10 MM