Artikelcode (SKU): 586734 SKU leverancier: CSMP200400
Specificaties
Artikelcode (SKU) 586734
EAN 8714452079430
SKU leverancier CSMP200400
Merk CARAT
Diameter 200 MM
Asgat 25.4 MM
Segmenthoogte 10 MM