Artikelcode (SKU): 586735 SKU leverancier: CSMP230400
Specificaties
Artikelcode (SKU) 586735
EAN 8714452079300
SKU leverancier CSMP230400
Merk CARAT
Diameter 230 MM
Asgat 25.4 MM
Segmenthoogte 10 MM