Artikelcode (SKU): 586736 SKU leverancier: CSMP250400
Specificaties
Artikelcode (SKU) 586736
EAN 8714452079508
SKU leverancier CSMP250400
Merk CARAT
Diameter 250 MM
Asgat 25.4 MM
Segmenthoogte 10 MM