Artikelcode (SKU): 586737 SKU leverancier: CSMP300400
Specificaties
Artikelcode (SKU) 586737
EAN 8714452079461
SKU leverancier CSMP300400
Merk CARAT
Diameter 300 MM
Asgat 25.4 MM
Segmenthoogte 10 MM