Artikelcode (SKU): 586738 SKU leverancier: CSMP350400
Specificaties
Artikelcode (SKU) 586738
EAN 8714452079485
SKU leverancier CSMP350400
Merk CARAT
Diameter 350 MM
Asgat 25.4 MM
Segmenthoogte 10 MM