Carat CSMS Standaard 110 faïence (vp=1)ref. CSMS110300
Delen:
Artikelcode (SKU): 132492 SKU leverancier: CSMS110300
Specificaties
Artikelcode (SKU) 132492
EAN 8714452101698
SKU leverancier CSMS110300
Merk CARAT
Hoogte (snijvlak) 7 MM
Diameter (asgat) 22,2 MM
Diameter (zaagblad) 110 MM