Artikelcode (SKU): 132494 SKU leverancier: CSMS125300
Specificaties
Artikelcode (SKU) 132494
EAN 8714452079027
SKU leverancier CSMS125300
Merk CARAT
Diameter 125 MM
Asgat 22,23 MM
Segmenthoogte 7 MM