Artikelcode (SKU): 132495 SKU leverancier: CSMS180400
Specificaties
Artikelcode (SKU) 132495
EAN 8714452079065
SKU leverancier CSMS180400
Merk CARAT
Diameter 180 MM
Asgat 25,4 MM
Segmenthoogte 7 MM