Artikelcode (SKU): 132496 SKU leverancier: CSMS200400
Specificaties
Artikelcode (SKU) 132496
EAN 8714452079089
SKU leverancier CSMS200400
Merk CARAT
Diameter 200 MM
Asgat 25,4 MM
Segmenthoogte 7 MM