Artikelcode (SKU): 586741 SKU leverancier: CSMS230400
Specificaties
Artikelcode (SKU) 586741
EAN 8714452079102
SKU leverancier CSMS230400
Merk CARAT
Diameter 230 MM
Asgat 25,4 MM
Segmenthoogte 7 MM