Artikelcode (SKU): 586742 SKU leverancier: CSMS250400
Specificaties
Artikelcode (SKU) 586742
EAN 8714452079164
SKU leverancier CSMS250400
Merk CARAT
Diameter 250 MM
Asgat 25,4 MM
Segmenthoogte 7 MM