Artikelcode (SKU): 586743 SKU leverancier: CSMS300400
Specificaties
Artikelcode (SKU) 586743
EAN 8714452079119
SKU leverancier CSMS300400
Merk CARAT
Diameter 300 MM
Asgat 25,4 MM
Segmenthoogte 7 MM