Artikelcode (SKU): 586744 SKU leverancier: CSMS350400
Specificaties
Artikelcode (SKU) 586744
EAN 8714452079133
SKU leverancier CSMS350400
Merk CARAT
Diameter 350 MM
Asgat 25,4 MM
Segmenthoogte 7 MM