Artikelcode (SKU): 586745 SKU leverancier: CSS1153000
Specificaties
Artikelcode (SKU) 586745
EAN 8714452012208
SKU leverancier CSS1153000
Merk CARAT
Diameter 115 MM
Asgat 22,23 MM
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 10 MM