Artikelcode (SKU): 167159 SKU leverancier: CSS1253000
Specificaties
Artikelcode (SKU) 167159
EAN 8714452012215
SKU leverancier CSS1253000
Merk CARAT
Diameter 125 MM
Asgat 22,23 MM
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 10 MM