Artikelcode (SKU): 586746 SKU leverancier: CSS1509000
Specificaties
Artikelcode (SKU) 586746
EAN 8714452012222
SKU leverancier CSS1509000
Merk CARAT
Diameter 150 MM
Asgat 22,23 MM
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 10 MM