Artikelcode (SKU): 167160 SKU leverancier: CSS2303000
Specificaties
Artikelcode (SKU) 167160
EAN 8714452012246
SKU leverancier CSS2303000
Merk CARAT
Diameter 230 MM
Asgat 22,23 MM
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 10 MM