Artikelcode (SKU): 586747 SKU leverancier: CSS3002000
Specificaties
Artikelcode (SKU) 586747
EAN 8714452012253
SKU leverancier CSS3002000
Merk CARAT
Diameter 300 MM
Asgat 20,00 MM
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 10 MM