Artikelcode (SKU): 586748 SKU leverancier: CSS3004000
Specificaties
Artikelcode (SKU) 586748
EAN 8714452012260
SKU leverancier CSS3004000
Merk CARAT
Diameter 300 MM
Asgat 25,40 MM
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 10 MM