Artikelcode (SKU): 586749 SKU leverancier: CSS3502000
Specificaties
Artikelcode (SKU) 586749
EAN 8714452012277
SKU leverancier CSS3502000
Merk CARAT
Diameter 350 MM
Asgat 20,00 MM
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 10 MM