Artikelcode (SKU): 586750 SKU leverancier: CSS3504000
Specificaties
Artikelcode (SKU) 586750
EAN 8714452012284
SKU leverancier CSS3504000
Merk CARAT
Diameter 350 MM
Asgat 25,40 MM
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 10 MM