Artikelcode (SKU): 132498 SKU leverancier: CSS4002000
Specificaties
Artikelcode (SKU) 132498
EAN 8714452012291
SKU leverancier CSS4002000
Merk CARAT
Diameter 400 MM
Asgat 20,00 MM
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 10 MM