Artikelcode (SKU): 132499 SKU leverancier: CSS4004000
Specificaties
Artikelcode (SKU) 132499
EAN 8714452012307
SKU leverancier CSS4004000
Merk CARAT
Diameter 400 MM
Asgat 25,40 MM
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 10 MM