Artikelcode (SKU): 586751 SKU leverancier: CTA1153000
Specificaties
Artikelcode (SKU) 586751
EAN 8714452074671
SKU leverancier CTA1153000
Merk CARAT
Diameter 115 MM
Asgat 22.23 MM
Segmenthoogte 6 MM
Segmentbreedte 6 MM