Artikelcode (SKU): 132500 SKU leverancier: CTA1253000
Specificaties
Artikelcode (SKU) 132500
EAN 8714452074688
SKU leverancier CTA1253000
Merk CARAT
Diameter 125 MM
Asgat 22.23 MM
Segmenthoogte 6 MM
Segmentbreedte 6 MM