Artikelcode (SKU): 586752 SKU leverancier: CTC1153000
Specificaties
Artikelcode (SKU) 586752
EAN 8714452214015
SKU leverancier CTC1153000
Merk CARAT
Diameter 115 MM
Asgat 22.23 MM
Segmenthoogte 6 MM
Segmentbreedte 6 MM
Contacteer ons via Whatsapp
Is het correcte leveradres geselecteerd?
Opgelet: bij het wijzigen van het afleveradres zal je winkelwagen leeggemaakt worden.
Het artikel is toegevoegd aan je winkelwagen
Je hebt product(en) in jouw winkelwagen
Voeg toe of verwijder uit favorieten
Je hebt nog geen categorieën
We houden je op de hoogte
Wanneer Carat CTC Premium 115 zachte voegen 6mm terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: