Artikelcode (SKU): 132502 SKU leverancier: CTC1253008
Specificaties
Artikelcode (SKU) 132502
EAN 8714452074695
SKU leverancier CTC1253008
Merk CARAT
Diameter 125 MM
Asgat 22.23 MM
Segmenthoogte 6 MM
Segmentbreedte 8 MM
We houden je op de hoogte
Wanneer Carat CTC Premium 125 zachte voegen 8mm terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: