Artikelcode (SKU): 162167 SKU leverancier: CTC12530Z8
Specificaties
Artikelcode (SKU) 162167
EAN 8714452111215
SKU leverancier CTC12530Z8
Merk CARAT
Diameter 125 MM
Asgat 22.23 MM
Segmenthoogte 6 MM
Segmentbreedte 8 MM
Segment Zigzag
We houden je op de hoogte
Wanneer Carat CTC Premium 125 zachte voegen 8mm terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: