Artikelcode (SKU): 586755 SKU leverancier: CTP11530Z8
Specificaties
Artikelcode (SKU) 586755
EAN 8714452111185
SKU leverancier CTP11530Z8
Merk CARAT
Diameter 115 MM
Asgat 22.23 MM
Segmenthoogte 6 MM
Segmentbreedte 8 MM
Segment Zigzag
We houden je op de hoogte
Wanneer Carat CTP Premium 115 harde voegen 8mm ( terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: