Artikelcode (SKU): 132504 SKU leverancier: CTP1253008
Specificaties
Artikelcode (SKU) 132504
EAN 8714452077528
SKU leverancier CTP1253008
Merk CARAT
Diameter 125 MM
Asgat 22,23 MM
Segmenthoogte 6 MM
Segmentbreedte 8 MM
We houden je op de hoogte
Wanneer Carat CTP Premium 125 harde voegen 8mm ( terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: