Artikelcode (SKU): 132505 SKU leverancier: CTP12530Z8
Specificaties
Artikelcode (SKU) 132505
EAN 8714452111192
SKU leverancier CTP12530Z8
Merk CARAT
Diameter 125 MM
Asgat 22,23 MM
Segmenthoogte 6 MM
Segmentbreedte 8 MM
Segment Zigzag
We houden je op de hoogte
Wanneer Carat CTP Premium 125 harde voegen 8mm z terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: