Artikelcode (SKU): 132506 SKU leverancier: CTP1803000
Specificaties
Artikelcode (SKU) 132506
EAN 8714452074732
SKU leverancier CTP1803000
Merk CARAT
Diameter 180 MM
Asgat 22,23 MM
Segmenthoogte 6 MM
Segmentbreedte 6 MM
We houden je op de hoogte
Wanneer Carat CTP Premium 180 harde voegen 6mm ( terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: