Artikelcode (SKU): 132507 SKU leverancier: CTY1253000
Specificaties
Artikelcode (SKU) 132507
EAN 8714452074718
SKU leverancier CTY1253000
Merk CARAT
Diameter 125 MM
Asgat 22,23 MM
Segmenthoogte 6 MM
Segmentbreedte 6 MM
We houden je op de hoogte
Wanneer Carat CTY Standaard 125 harde voegen 6mm terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: