Artikelcode (SKU): 586758 SKU leverancier: CTY2303008
Specificaties
Artikelcode (SKU) 586758
EAN 8714452011508
SKU leverancier CTY2303008
Merk CARAT
Diameter 230 MM
Asgat 22,23 MM
Segmenthoogte 6 MM
Segmentbreedte 8 MM
We houden je op de hoogte
Wanneer Carat CTY Standaard 230 harde voegen 8mm terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: