Carat CUBD Premium 125 baksteen slijpkop(vp=1) ref. CUBD1253A0
Delen:
Artikelcode (SKU): 132508 SKU leverancier: CUBD1253A0
Specificaties
Artikelcode (SKU) 132508
EAN 8714452998878
SKU leverancier CUBD1253A0
Merk CARAT
Hoogte (snijvlak) 4 MM
Diameter (asgat) 22,2 MM
Diameter (schijf) 125 MM
Diameter 125 MM
Asgat 22.23 MM
Segmenthoogte 4 MM