Carat CUBD Premium 125 beton slijpkop (vp=1) ref. CUBD1253C0
Delen:
Artikelcode (SKU): 132509 SKU leverancier: CUBD1253C0
Specificaties
Artikelcode (SKU) 132509
EAN 8714452998885
SKU leverancier CUBD1253C0
Merk CARAT
Hoogte (snijvlak) 4 MM
Diameter (asgat) 22,2 MM
Diameter (schijf) 125 MM
Diameter 125 MM
Asgat 22.23 MM
Segmenthoogte 4 MM