Carat CUBD Premium 180 baksteen slijpkop(vp=1) ref. CUBD1803A0
Delen:
Artikelcode (SKU): 586759 SKU leverancier: CUBD1803A0
Specificaties
Artikelcode (SKU) 586759
EAN 8714452998892
SKU leverancier CUBD1803A0
Merk CARAT
Hoogte (snijvlak) 4 MM
Diameter (asgat) 22,2 MM
Diameter (schijf) 180 MM