Carat CUBD Premium 180 beton slijpkop (vp=1) ref. CUBD1803C0
Delen:
Artikelcode (SKU): 132510 SKU leverancier: CUBD1803C0
Specificaties
Artikelcode (SKU) 132510
EAN 8714452998908
SKU leverancier CUBD1803C0
Merk CARAT
Hoogte (snijvlak) 4 MM
Diameter (asgat) 22,2 MM
Diameter (schijf) 180 MM