Carat CUDF Premium 115 beton slijpkop (vp=1) ref. CUDF115300
Delen:
Artikelcode (SKU): 586760 SKU leverancier: CUDF115300
Specificaties
Artikelcode (SKU) 586760
EAN 8714452000793
SKU leverancier CUDF115300
Merk CARAT
Hoogte (snijvlak) 6 MM
Diameter (asgat) 22,2 MM
Diameter (zaagblad) 115 MM
Diameter 115 MM
Asgat 22,23 MM
Segmenthoogte 6 MM