Carat CUDF Premium 125 beton slijpkop (vp=1) ref. CUDF125300
Delen:
Artikelcode (SKU): 132511 SKU leverancier: CUDF125300
Specificaties
Artikelcode (SKU) 132511
EAN 8714452000809
SKU leverancier CUDF125300
Merk CARAT
Hoogte (snijvlak) 6 MM
Diameter (asgat) 22,2 MM
Diameter (schijf) 125 MM