Carat CUDF Premium 180 beton slijpkop (vp=1) ref. CUDF180300
Delen:
Artikelcode (SKU): 132512 SKU leverancier: CUDF180300
Specificaties
Artikelcode (SKU) 132512
EAN 8714452000816
SKU leverancier CUDF180300
Merk CARAT
Hoogte (snijvlak) 6 MM
Diameter (asgat) 22,2 MM
Diameter (schijf) 180 MM